מגזר ציבורי

הפתרון הייחודי של חברת SMART PARKING המשלב מתקן חניה ומערכת גבייה מתקדמת המאפשרת תשלום באשראי, פנגו וסלופארק. ניתן להשתמש במתקני  SMART PARKING גם כחניוני On-Street לכל דבר.
 

חברת SMART PARKING הנה הפתרון האולטימטיבי לצורך זה.

 

הפתרונות הטכנולוגיים של החברה מאפשרים לארגונים ומוסדות ציבוריים למקסם את שטחי החניה שברשותם ולהעניק בכך שרות טוב יותר לציבור לקוחותיהם לצד חסכון משמעותי בעלויות ההקמה והתחזוקה.

gallery16.jpg

יתרונות מרכזיים

טכנולוגיה מכנית מוכחת ואמינה

מתקני החנייה האוטומטיים של החברה פועלים ברחבי העולם כבר יותר מ- 15 שנה, בעיקר ביפן, קוריאה ובמדינות אירופאיות ועמידותם ואיכותם הנה לעילה ולעילה.

הוזלת עלויות הקמה

עלויות ההקמה של חניונים אוטומטיים זולים משמעותית מהקמתם של חניונים מהדור הישן. חניונים אוטומטיים לא מצריכים יציקות בטון מסיביות ,התקנת מעליות ,מדרגות חרום, מערכות תאורה, יחידות איוורור ועוד ובשל כך הקמתם זולה עשרות חונים מחניונים מסורתיים. בנוסף החניונים האוטומטיים חוסכים בהוצאות החשמל הכבדות התחזוקה השוטפת וכוח האדם הקשור לחניון.

מקסום שטחים נדלניים

מתקני חניה אוטומטיים מאפשרים מקסום של שטחי חנייה קיימים בעשרות מונים, כך שעל שטח של 2 תאי חנייה  ניתן לאחסן  16 כלי רכב, פי 8. פתרון הממקסם שטחים נדלניים ומגלם בתוכו יתרונות עסקיים משמעותיים.